Mária Magdaléna - nový merch

Mária Magdaléna – nový merch

Kolekcia MM

V septembri 2023 sme odprezentovali najnovší projekt s názvom Mária Magdaléna. Na vernisáži k projektu sme odprezentovali aj videoklip, ktorý si môžeš pozrieť TU. Keďže našim cieľom nie je robiť umenie pre galérie, ale chceme ho dostať medzi ľudí do ulíc, rozhodli sme sa s nosnou grafikou projektu prísť medzi vás. Formou novej kolekcie na eshope vám ponúkame dizajn, ktorý neomrzí a to hneď na niekoľkých produktoch. V ponuke nájdete tričká, vaky a tašky a tiež nášivky.
Tentokrát sme vsadili na filozofiu trvalej udržateľnosti. Tá sa neprejavuje len v použitých materiáloch, ale aj v samotnom type produktov. Už dlhodobou súčasťou našej značky sú plátené tašky, ktoré nahrádzajú igelitku a husto tkaná látka ochráni všetko čo do nej ukryjete aj pred silnejším dažďom. Novinkou sú nášivky, ktorými môžete dať aj starým kúskom oblečenia nový dych. Upcykláciou starej košele, trička či bundy môžeš takto kreatívnym spôsobom vytvoriť nový originálny kúsok.

Foto: Mirka Sliacka

Trvalá udržateľnosť


Hlavným ťahúňom novej kolekcie sú tričká, ktoré pre nás navrhla a ušila Handmade Pepka. Originálny predĺžený strih je vhodný pre ženy  aj mužov a tričká sú zatiaľ dostupné  v dvoch veľkostiach. Peťa zvolila ako materiál bio bavlnu s certifikátom GOTS  a to hlavne kvôli  jej pohodlnosti,  trvácnosti  a antialergickým  vlastnostiam, takže nesklame ani tých najnáročnejších.
Okrem kvalitného strihu a ušitia vášmu pozornému zraku určite neunikne ani kvalitná sieťotlač, za ktorú vďačíme firme Dataservice Zvolen. Potlač je trváca s výraznými farbami a 100% krytím. Novinky sú už v tomto momente dostupné na eshope. Neváhajte a podporte nás nákupom na eshope.

Foto: Mirka Sliacka